YAYINLADIĞIMIZ KİTAPLAR

Bizden Haberler

Güneydoğum Derneği

Hatıra Ormanımıza Ağaç Diktik

- +

Ankara’da, Atatürk Orman Çiftliği içindeki Güneydoğum Derneği Hatıra Ormanına, 14 Aralık 2017 günü yenileme amaçlı ağaçlar diktik.

 ———————————————————————————————————

25 KASIM 2012
Hatıra Ormanımıza Ağaç Diktik

 

 

alt

Güneydoğum Derneği Hatıra Ormanı olarak Atatürk  Orman Çitfliği içerisinde belirlenmiş olan alanda, 25 Kasım 2012 günü ağaçlandırma etkinliğimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Toplam 450 civarı fidan dikilen yaklaşık 5 dönümlük ağaçlandırma alanı, AOÇ içinden yeni açılan bulvar ile Gazi Fişek Fabrikasının önünden geçen yol arasında kalan, AOÇ köfteciler, kokoreççiler mıntıkasının arka kısmında bulunan Hatıra Ormanımız bize büyük mutluluk vermektedir. Atatürk Orman Çiftliği ağaçlandırmasına destek vermek; doğaya güzellik, yeşillik katmak; güzel bir çevre, yeşil bir ülkeyi gelecek nesillere taşımak, sosyal çalışmalarımızın bir parçası olmuştur.

25 Kasım 2012 günü, Hatıra Ormanımız için bize gönüllü katılanlar, üyelerimiz, Orman Bakanlığı çalışanları, emeği geçenler ve bu orman alanının oluşması için destek veren AOÇ Müdürlüğü ile Orman Bakanlığı’na teşekkür ederiz.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt